Plan Zajęć

Home / O Akademii / Plan Zajęć
LUBLIN dojo KUL ul. Konstantynów 1G (obok szpitala przy al. Kraśnickiej)

 

Dzieci
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujący
17.00 – 18.00 17.00 – 18.00
Średnio- zaawansowani
17.00 – 18.00 18.00 – 19.00
Zaawansowani

 

LUBLIN dojo Czechów  ul. Poturzyńska (Szkoła Podstawowa nr 16 wjazd od ul.Żywnego)

 

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Dzieci Początkujące
17.00-18.00 17.00-18.00
Dzieci Zaawansowane
18.00-19.00 18.00-19.00
Młodzież Zaawansowana
19.00-20.00 19.00-20.00
Dorośli początkujący
20.00-21.00 20.00-21.00
Dorośli zaawansowani
19.30-21.00 19.30-21.00 19.30-21.00

 

BIAŁA PODLASKA  ul. Sidorska 100

 

Dzieci
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujące
18.30 – 19.30 18.30 – 19.30
Zaawansowane
 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30
Młodzież i Dorośli
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujący
 19.00 – 20.30 19.00 – 20.30  19.00 – 20.30
Średnio zaawansowani
 19.00 – 20.30 19.00 – 20.30  19.00 – 20.30
Zaawansowani
  19.00 – 20.30 19.00 – 20.30  19.00 – 20.30

 

CHEŁM  Pl. Łuczkowskiego 15 (dawny Dom Rzemiosła)
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Dzieci Początkujące
od 17.00 od 17.00
Dzieci średnio zaawansowane
od 18.00 od 18.00
Dorośli
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Broń (jo/bokken)
od 18.30 od 18.30
Techniki na macie
od 19.00 od 19.00

 

RADZYŃ PODLASKI ul. Jana Pawła II 2

 

Dzieci
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujący
18.00 – 18.45 18.00 – 18.45
Średnio zaawansowani
Zaawansowani
18.00 – 18.45 18.00 – 18.45
Dorośli
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujący
18.45 – 20.30 18.45 – 20.30
Średnio zaawansowani
Zaawansowani
18.45 – 20.30 18.45 – 20.30

 

ZAMOŚĆ  ul. Sienkiewicza 22A

 

Dzieci
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujący
18.00 – 19.30 18.00 – 19.30 
Średnio zaawansowani
18.00 – 19.30  18.00 – 19.30 
Zaawansowani
18.00 – 19.30  18.00 – 19.30 

 

Dorośli
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Początkujący
18.00 – 19.30  18.00 – 19.30  18.00 – 19.30 
Średnio zaawansowani
18.00 – 19.30  18.00 – 19.30  18.00 – 19.30 
Zaawansowani
18.00 – 19.30  18.00 – 19.30  18.00 – 19.30 
OSTRÓWEK  Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Dzieci 
od 17.00 od 9.00
WOLA SERNICKA  Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Dzieci 
od 19.00 od 11.00